Uwaga ! COVID-19

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym tj. 12.11.2020r. na nasz wniosek do PSSE z dnia12. 11. 2020r. otrzymaliśmy zgodę na zawieszenie zajęć w przedszkolu z powodu sytuacji epidemicznej, która zagraża życiu i zdrowiu dzieci i pracowników .

Przedszkole 325 będzie nieczynne w dniu 16.11.2020r..

Dla grup: I- biedronki ; IV- pszczółki i V- sówki

O dalszym rozwoju sytuacji w przedszkolu zostaniecie Państwo powiadomieni w kolejnych mailach. Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie i nie otrzymacie od nas innych wiadomości, dzieci zapraszamy do przedszkola 17. 11.2020r.

Rodzice dzieci , które były w przedszkolu w dniu 06.11.2020r. i miały bezpośredni kontakt z osoba mająca pozytywny wynik testu na Covid-19 ( nauczyciel grupy V) może się do Państwa odezwać Sanepid aby pozostać w izolacji .

Osoby te zostały zgłoszone w dniu dzisiejszym do sanepidu.

                                                                                     Z wyrazami szacunku

                                                                                       Jolanta Paduch  dyrektor