Rozstrzygnięcie konkursu na ozdobę choinkową w stylu DIY!

Szanowni Rodzice! Otrzymaliśmy od Was blisko 30 prac konkursowych. Wszystkie umilały nam świąteczny czas w przedszkolu. Z przyjemnością oglądaliśmy ciekawe pomysły młodych uczestników przelane na papier, bombki, pierniki, styropian, patyczki… Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać twórczość plastyczną. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć! Po długich naradach jury konkursowe wybrało 6 zwycięskich prac w każdej kategorii wiekowej (jedno miejsce było ex aequo). Oto lista zwycięzców:
Z grupy Biedronek I miejsce zajęła: Zuzanna M.

Z grupy Słoneczek I miejsce zajęli:
Jaś I. oraz ex aequo Ala Cz.

Z grupy Motylków I miejsce zajęła:
Julia Cz.

Z grupy Pszczółek I miejsce zajął:
Leon C.- W.

Z grupy Sówek I miejsce zajęła:
Aleksandra Z.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w naszych konkursach.